ServislerimizSizin için yapabiliriz

Biz her işi yapmıyoruz, yani araç kiralamıyoruz, yemek hizmetleri vermiyoruz, güvenlik personeli temin etmiyoruz, peyzaj bizim işimiz değil, bunun için mühendislik var hele haşere mücadelesi hiç yapmıyoruz. Biz temizlik yapıyoruz, bunun için de ismimiz sadece Temizlik Atölyesi. Temizlikle ilgili aslında bir çok şey yapıyoruz. Tam 23 yıldır en iyi bildiğimiz işi yaparken işin kurallarını değiştirebildiğimize inanıyoruz. Sizin için aşağıda bir liste hazırladık, bakın temizlikle ilgili neler neler yapılabiliyormuş here.

 

 
 

 


 

Bir temizlik firmasına mı ihtiyacınız var?

Eğer bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa sonuca çok yakınsınız, siz yaşam tarzınızı kafanızda tasarlarken becerikli temizlikçiler kulübü sizin için zeka ürünü işler çıkaracaklardır


 

Temizlik firmasıyla çalışmak istemiyorsunuz ancak uygun temizlik personelini de bulamıyorsanız sizin için bir önerimiz var.

Hatırlarsanız yukarıda kendimiz için demiştik ki, biz sadece temizlik yapıyoruz, evet sadece kendi işimizi yapıyoruz. Temizlik hizmetini hiç bir temizlik firmasına sunmuyoruz, yani bugüne kadar hiç bir temizlik firması bize gelip de ofisimizi temizlermisiniz demedi. Biz hizmeti hep farklı sektörlerdeki müşterilerimize sunduk, çünkü onlar başarılı oldukları işi yapıyorlar ve bu işten para kazanıyorlar. Siz kendi işinizi yapıp para kazanırken bir de temizlik personeli bulmakla uğraşmayın, tamam yine siz çalıştırın ama biz bulalım, eğitelim,temizlik programını çıkaralım. Ne dersiniz?

image

 

Temizlik personeliniz var ancak temizlikler hala istediğiniz gibi olmuyor. Çünkü temizlik makineleriniz eksik. 

Tamam temizlik firmasıyla çalışmak istemediğinizi çok net anladık, bu iş için personel de aldınız ancak sorunlar henüz çözülmedi. Çok pahalı olan temizlik makinelerini de almaya kalkarsanız iş karlı olmaktan çıkacak. Bu sorunu da çözdüğümüzü söylesek ne dersiniz? Temizlik Atölyesi sizin için uygun olan temizlik makinelerinden kovalara kadar temizlik için gerekli olan tüm makine ve malzemeleri en uygun fiyatlarla kiralıyor. Dokunuşlarımızın size ne kadar büyük fayda sağladığını görünce eminiz ki kendinize teşekkür edeceksiniz. Cebinizden hiç para çıkmadan nasıl da profesyonel temizlik makinelerine sahip olduğunuzu görecek, sizin için hazırlanan temizlik programlarının size ne kadar fayda sağladığına şahit olacaksınız.

image

Yukarıdaki hiç bir sisteme ihtiyacınız yoksa, tüm problemleri çözdüyseniz sıra uygun temizlik malzemesine geldi. Bunun için hazırladığımız çözümlerimize bakmak ister misiniz?

Ülkemizde kronik bir sorun var. Biz karışım yapmayı çok severiz, bilsek de bilmesek de kendi doğrumuzdan vazgeçmeyiz, Sokaktaki büfe atom diye içecek hazırlar, aktar soğuk algınlığı için bitki hazırlar. Tamam da bizim temizlik personelimizin neyi eksik, o da süper karışım yaparak kimyaya ilk adımı atar. Buyurun karşınızda eşsiz temizlik deterjanınız, bunun nasıl bir etki edeceğinin hiç bir önemi yok, güzel koksun yeter. Size bununla ilgili 100'lerce anı anlatabilirim, gittiğim bir çok yerde özelliğini kaybetmiş zeminler, masalar, camlar gördüm. Sizin için sorun teşkil etmiyorsa diğer sayfalara bakabilirsiniz. Bizi dinlemek isterseniz devam edelim. 

 

Our Core Service

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

We Do Our Best

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies.

  • HTML5 & CSS3
  • Gantry Framework
  • RokSprocket Styling
image

Why Should You Choose Us?

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

Completely synergize resource sucking relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

Learn More

Save Yourself Time and Effort

We Always Create the Real Value and Work with All Passion

Purchase Myriad